Pokaż swoje KGW

Warto wiedzieć!

Aktualności

18 12
Kłosuj Komentuj Ulubione

Już jest – najnowsze wydanie kwartalnika mojaWIEŚ!

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie nowego kwartalnika „ mojaWIEŚ” – mamy dla Was dobrą wiadomość :-)
Jesteśmy w trakcie przygotowywania kwartalników do wysyłki. Grudniowe wydanie jest szczególne.. ma aż 60 stron -  Kochani to wszystko o Was! Kwartalniki będą docierać już w przyszłym tygodniu, dlatego możecie zgłaszać się do Przewodniczących organizacji po najnowsze wydanie kwartalnika.

Życzymy ciekawej lektury!

Redakcja mojeKGW.pl ..

Cecylia P. z Koło Gospodyń Wiejskich Pisarzowice

Z pewnością świąteczny kwartalnik będzie rewelacyjny ,"pyszny" w treści i ciekawostek oraz wspaniałych przepisów świątecznych.Czekamy z niecierpliwością. Pozdrowienia i podziękowania dla całej redakcji

5

9 gru 2016, 17:31:37

Barbara O. z Koło Gospodyń Wiejskich Bodzanowo Drugie

Cieszymy się bardzo-czekamy i pozdrawiamy całą Redakcję:)

4

9 gru 2016, 15:39:51

Stanisława C. z Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Razem"w Troszynie

Na pewno jak zawsze ciekawy- pozdrawiamy całą Redakcję.

2

6 gru 2016, 11:15:56

Małgorzata W. z Gminna Rada Kobiet w Dobrczu

Poproszę też wysłać na mój adres na Dobrcz.B.H

3

9 gru 2016, 15:41:15

Irena J. z Koło Gospodyń Wiejskich Zwola

Super. Cieszymy się ,że przed świętami trafi do nas. Wierzę ,że znajdziemy wiele inspiracji. Wielkie Dzięki.Pozdrawiam i życzę Miłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Redakcji i Rodzin.

3

9 gru 2016, 15:43:42

Stanisława R. z Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich "Lesianki"

Brawo WY :)))

3

9 gru 2016, 15:42:20

Redakcja mojeKGW.pl ..

Dziękujemy Paniom za miłe słowa i życzenia! To właśnie Wy jesteście dla nas największą inspiracją! :-)

1

9 gru 2016, 15:43:03

Grażyna G. z Koło Gospodyń Wiejskich w Podstole

Już dotarły do nas kwartalniki,dziękujemy i pozdrawiamy całą Redakcję!

2

13 gru 2016, 13:46:09

Elżbieta S. z Stowarzyszenie - Koło Kobiet Kreatywnych Gminy Aleksandrów

Super kwartalniki do nas również dotarły :) Gazetka bardzo interesująca, a co najważniejsze znalazło się miejsce na nasze zjecie z Jubileuszu 150 - lecia KGW w Białaczowie. Szanowna Redakcjo dziękujemy pięknie za cudowną niespodziankę...pozdrawiamy gorąco i serdecznie :)

2

13 gru 2016, 13:46:35

Stanisława C. z Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Razem"w Troszynie

Dziękujemy -już dotarł do naszego Stowarzyszenia kwartalnik jest obszerny i kolorowy .Na jarmark Bożenarodzeniowy 18 .12. jedziemy z degustacją -przepis Kapusta po Galicyjsku - na pewno będzie smakowała jak ugotujemy i będziemy ją promować .Pozdrawiamy całą Redakcję.

1

13 gru 2016, 13:46:21

Cecylia P. z Koło Gospodyń Wiejskich Pisarzowice

Kwartalik do Pisarzowic dotarł- jest wspaniały,kolorowy i bogaty w treść . Dzięki.Pozdrawiamy.

1

9 gru 2016, 22:05:31

Redakcja mojeKGW.pl ..

Dziękujemy Pani Cecylio za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie!

0

9 gru 2016, 22:06:36

Joanna W. z Koło Gospodyń Wiejskich Miętkie

Dotarł już do nas kwartalnik , bardzo ładny i kolorowy, może i nasze koło kiedyś znajdzie się w tym ciekawym kwartalniku. Pozdrawiamy wszystkie koła i redakcję.

0

16 gru 2016, 19:46:20

Halina M. z Koło Gospodyń Wiejskich Żądło

Kwartalnik jest już u nas .Dziękujemy ,szkoda tylko że tak mało piszecie na naszej stronie o konkursach organizowanych przez lokalne gazety .Wszystkiego dobrego dla całej redakcji . Pozdrawiam

0

16 gru 2016, 20:38:03

Helena F. z Koło Gospodyń Wiejskich Bielowicko

Dziękujemy za kwartalnik pełen ciekawostek i czekamy na następne wydanie . Pozdrowienia dla całej redakcji.

1

19 sty 2017, 19:20:41

Barbara J. z Koło Gospodyń Wiejskich w Żarnówce

Do nas jeszcze nie dotarł .........może jeszcze dojdzie .....czekamy, pozdrawiam serdecznie

0

21 sty 2017, 15:16:18

Redakcja mojeKGW.pl ..

Pani Barbaro, już sprawdzamy jaka jest przyczyna tego opóźnienia. Kwartalnik niebawem do Pani dotrze! :-)

0

22 sty 2017, 10:59:52

Barbara J. z Koło Gospodyń Wiejskich w Żarnówce

witam kwartalnik dotarł ....ekspresowa przesyłka dziękujemy

1

25 sty 2017, 00:50:09

Przeczytaj również

0 2
0 1
0 1
0 4
0 4

Twoja pogoda na dziś:

Warszawa 20°C

Imieniny obchodzą:

Joanna, Żaneta

Trwa przekierowywanie...

Plik jest zbyt duży, dozwolona wielkośc to max 10MB.

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Zamknij